O NAS

Firma ACONS oferuje kompleksowe usługi doradcze na terenie całego kraju w następujących obszarach:

 • wycena nieruchomości – wycena gruntów, zrealizowanych inwestycji komercyjnych i projektów w budowie, projektów deweloperskich oraz wycena portfeli nieruchomości
 • monitoring budowy i monitoring budżetu – okresowy monitoring procesu budowlanego wraz z oceną zaangażowania finansowego inwestycji
 • pomiary powierzchni według każdej z Norm wykorzystywanych na Polskim rynku nieruchomości, zarówno komercyjnych jak i mieszkaniowych
 • analizy rynków nieruchomości
 • wyceny spółek celowych z branży nieruchomości (SPV)
 • wyceny wierzytelności

Obsługujemy głównie instytucje finansowe, inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, właścicieli nieruchomości, firmy ubezpieczeniowe, fundusze nieruchomości, deweloperów oraz instytucje państwowe.

Naszą pasją i motywacją do działania jest realizacja wyznaczonych celów, które możemy ująć w następujący sposób:

 • osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku wycen i obsługi inwestora na rynku krajowym
 • dostarczanie usług o najwyższym poziomie jakości i standardów
 • pełna satysfakcja klienta z otrzymanej obsługi
 • innowacyjność na rynku wycen
 • pozytywny wizerunek

NASZE WARTOŚCI

Wartości, które wszyscy wyznajemy w codziennej pracy to indywidualne i całościowe podejście do klienta, profesjonalizm, wiedza, nastawienie na cel oraz praca zespołowa – osiągamy je poprzez współdziałanie z klientem.
Acons

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół stale doskonali swoje kwalifikacje poprzez szkolenia oraz mentoring starszych i doświadczonych kolegów. W ramach współpracy wybieramy partnerów, którzy zapewniają spójny i adekwatny do wymagań klientów poziom obsługi.

NASZA HISTORIA

Spółka ACONS została założona w kwietniu 2013 roku. Jednakże historia firmy zaczyna się w 2009 roku, kiedy to została założona działalność Aleksander Karkut Property Consulting. Od początku działalności firma zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości (wyceny nieruchomości, kontrole zaawansowania inwestycji, due diligence prawne i techniczne nieruchomości, opinie o opłacalności inwestycji itp.)

Obecnie obsługuje teren całego kraju i w zależności od potrzeb zleceniodawcy również kraje ościenne (Czechy, Słowacja, Ukraina, kraje bałtyckie). Spółka ACONS została powołana jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wiarygodny, terminowy, profesjonalny, gwarantujący wysoką jakość produktu, ale również cenowo dostępny podmiot.

W ramach prowadzonej działalności wykorzystuje najlepsze doświadczenia nabyte przez władze firmy w trakcie współtworzenia i zarządzania zespołami rzeczoznawców majątkowych w firmach międzynarodowych w kraju i za granicą.

INNOWACYJNOŚĆ

Stale poszukujemy nowych rozwiązań dla zaspokojenia potrzeb klientów, co ma szczególne znaczenie w obsłudze klientów korporacyjnych, dla których szybkość działania oraz możliwość weryfikacji etapów wykonanej pracy ma zasadnicze znaczenie. W tym celu wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania informatyczne w powiązaniu z wyselekcjonowaną bazą danych z procesów badawczych prowadzonych przez naszych pracowników oraz podmioty powiązane.